, Saat Mezatı | Mezat Nasıl İşliyor
Türkiye'nin İlk Ve Tek Saat Mezatı Sitesi
  • Türkiye'nin İlk Ve Tek Saat Mezatı Sitesi
  • Saat Mezatı, Kalitenin Adı
  • Saat Bir Kültürdür

Mezat Nasıl İşliyor


1- ÖZENLE FOTOĞRAFLANAN VE HAZIRLANAN MEZAT ÜRÜNLERİNİ YİNE BİZİM TARAFIMIZDAN BELİRLENEN, MEZAT SÜRESİ, PEY ARTIŞ MİKTARI VE BAŞLANGIÇ BEDELİ GİBİ KRİTERLER ÜZERİNDEN WEB SİTEMİZE YÜKLÜYORUZ.
2- YAYIN SÜRESİ İÇERİSİNDE Kİ ÜRÜNLERE EKRANDA GÖRÜNEN PEY BUTONU VASITASIYLA DİLEDİĞİNİZ PEY RAKAMINI VEREREK MEZATA DAHİL OLMUŞ OLUYORSUNUZ SONRASINDA EĞER PEYİNİZ GEÇİLİRSE SİSTEM SİZİ BUNUNLA İLGİLİ UYARIYOR.
3- EĞER MEZAT BİTTİKTEN SONRA VERDİĞİNİZ EN YÜKSEK PEY MEZATTA Kİ EN YÜKSEK PEY İSE VE VARSA BELİRLENEN AÇILIŞ BEDELİNİ DE GEÇMİŞSE ÜRÜN SİZİN SEPETİNİZE SATIŞA HAZIR OLARAK DÜŞMEKTEDİR.
4- ARDINDAN KREDİ VE BANKA KARTI YARDIMIYLA ONLINE VE 3D GÜVENİLİR BİÇİMDE ÖDEMENİZİ 3 GÜN İÇERİSİNDE YAPMANIZ GEREKMEKTEDİR. 3 GÜN İÇERİSİNDE ÖDEMESİNİ TAMAMLAMAYAN KULLANICI WEB SİTEMİZDEN, DİĞER PEY VEREN MÜŞTERİLERİMİZİN HAKKINI KORUMAK ADINA SÜRESİZ ŞEKİLDE UZAKLAŞTIRILACAKTIR.
5- ÖDEMESİ GERÇEKLEŞTİRİLEN ÜRÜN YURTİÇİ KARGO KANALIYLA DURUMA GÖRE ÜCRET ALICI VEYA ÜCRETSİZ OLARAK SÖZLEŞMELİ İNDİRİMLİ KARGO BEDELLERİ ÜZERİNDEN KAPINIZA KADAR TESLİM EDİLMEKTEDİR.
6- ÜRÜNLERİMİZ 6 AY BAKIM VE MEKANİZMA GARANTİSİ ALTINDADIR BUNA BAĞLI OLARAK EĞER TAŞIMA SÜRECİNDE YA DA HEHANGİ BİR NEDENLE SORUN OLUŞURSA YİNE BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK ÜRÜNÜ İADE EDEBİLİR VEYA TAMİR TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ.
7- MEZAT BİTİMİNDE EN YÜKSEK PEY SİZE AİT DEĞİLSE YADA BELİRLENEN AÇILIŞ BEDELİNİN ALTINDA BİR PEY KALIYORSA SİSTEM MEZATI OTOMATİK OLARAK İPTAL EDİYOR VE BİZİM TARAFIMIZDAN BELİRLENEN BİR ZAMAN DA YENİDEN YAYINA ALIYOR.
7- MEZAT BİTTİKTEN SONRA EN YÜKSEK PEY SİZE AİT İSE HESABIM->KATILDIĞIM MEZATLAR ALANINDAN İLGİLİ MEZATIN YANINDA BULUNAN SATIN AL BUTONUNA BASIN VE SEPETİNİZDE BULUNAN SEPETE GİT BUTONUNA BASARAK SİPARİŞİNİZİ TAMAMLAYANA KADAR İŞLEME DEVAM EDİN.
8- YUKARIDA İFADE ETTİĞİMİZ KRİTERLER HARİCİNDE SORMAK İSTEDİĞİNİZ HER TÜRLÜ KONU İÇİN LÜTFEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMENİZİ RİCA EDERİZ.