, Saat Mezatı | Hakkımızda
Türkiye'nin İlk Ve Tek Saat Mezatı Sitesi
  • Türkiye'nin İlk Ve Tek Saat Mezatı Sitesi
  • Saat Mezatı, Kalitenin Adı
  • Saat Bir Kültürdür

Hakkımızda

DEĞERLİ SAATSEVER; “SAAT BİR KÜLTÜRDÜR”

KURUCUMUZ SN. APAYDIN ÇOCUKLUĞUNDAN BU YANA RAHMETLİ DEDESİNDEN GÖRÜP SEVDİĞİ, ÖĞRENDİĞİ VE GÖNÜL VERDİĞİ KOL SAATLERİNİ DAHA ÇOK SEVEREK VE BİLGİLERİNİ GELİŞTİREREK İLERLEDİĞİ BU YOLDA SAATLERE OLAN TUTKULU BAĞLILIĞI, ONU ÖNCE KOLEKSİYONER OLMAYA DAHA SONRA ÜLKEMİZDE HER TÜRLÜ FORMDA SAATLERE GÖNÜL VEREN DİĞER KOLEKSİYONERLERİ VE TÜM DÜNYA DA ÜRETİLEN MARKALARI VE SAYISIZ SAATLERİ TANIMAYA İTMİŞTİR. İŞTE TAM BURADA, SLOGANIMIZ OLAN “SAAT BİR KÜLTÜRDÜR” FELSEFESİYLE, SAYGIYA ÖNEM VEREN, HER YAŞA SAATİ SEVDİREBİLECEK, SATTIĞI HER SAATİN ARKASINDA DURABİLECEK BİLGİ VE BİRİKİMDE OLDUĞUMUZ SAATMEZATI FİKRİ DOĞMUŞTUR. BU KONU DA İDDİALIYIZ VE ÖYLE OLMALIYIZ DA, ÇÜNKÜ HER SAAT SEVERİN; EN DOĞRU BİLGİYE VE EN GÜZEL,TEMİZ,BAKIMLI SAATE DOĞRU VE GÜVENİLİR ELDEN ULAŞMAK HAKKIDIR.

ÖNCELİKLE SATIŞA SUNACAĞIMIZ SAATLERİ KENDİMİZ BEĞENİYOR BİR BAĞ KURUYOR VE SEVİYORUZ. KENDİ ZEVKİMİZE HİTAP EDEN SAATLERİ TEMİZ VE BAKIMLI HALE GETİREREK SUNUMA HAZIRLIYORUZ. TÜM SAATLERİMİZ FİRMAMIZIN MARKA VE DENEYİM GARANTİSİ ALTINDADIR VE YILLARDIR BİNLERCE SAATSEVER MÜŞTERİMİZİN EN GÜZEL GERİ BİLDİRİMLERİ VE OLUMLU YORUMLARI BİZE MUTLULUK VE KEYİF VERMEKTEDİR.

SAATMEZATI AİLESİ OLARAK YAKLAŞIK 10 YILDIR ETİK DEĞERLER VE TİCARİ AHLAK KURALLARI DOĞRULTUSUNDA, KULLANILMIŞ VE SIFIR DURUMDA OLAN SAATLERİMİZİN SATIŞLARINI HEM İNSTAGRAM SAYFAMIZDA POS MEZAT OLARAK HEM DE CANLI YAPILAN MEZATLARIMIZLA GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. ÜLKEMİZDE SAAT KÜLTÜRÜNÜN GELİŞMESİ VE HER GEÇEN GÜN HIZLA ARTAN BİR KİTLE SEEBİYLE TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. HALİHAZIRDA TÜRKİYE’NİN İLK SAATMEZATI SAYFASI OLMANIN YANISIRA ŞİMDİ DE TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK SAAT MÜZAYEDE WEB SAYFASI OLMANIN BÜYÜK GURURUNU SİZ DEĞERLİ SAATSEVERLER İLE YAŞIYOR VE PAYLAŞIYORUZ.

ARTIK ÜLKEMİZDE YAPILAN POS VE CANLI YAYIN MEZATLARA YEPYENİ BİR SOLUK GETİRİYORUZ VE İNTERNET ORTAMINDA ONLINE MÜZAYEDE USULÜ ÇALIŞAN, DİLEDİĞİNİZ SAATE BELİRLENEN MİKTARLAR DA VE YİNE BİZİM TARAFIMIZDAN BELİRLENEN SÜRE İÇERİSİNDE PEY VEREREK HEM BU HEYECANA KATILMIŞ HEM DE EN GÜZEL NİTELİKLER DE SAATE SAHİP OLABİLİRSİNİZ.

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK OLAN ONLINE MÜZAYEDE USULÜ SAAT MEZATI WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ DİYORUZ VE SİZİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUZ. HOŞGELDİNİZ.